Wigilia 2023

„Nadzieja, która rozświta świat” pod tym hasłem odbyło się spotkanie opłatkowe osób niewidomych, niedowidzących i ich przyjaciół, jak co roku, odbyło się 14 grudnia w sokólskiej kawiarni „Lira”. Pojawiło się na nim mnóstwo gości, w tym osoby wchodzące w skład Koła Terenowego Polskiego Związku Niewidomych w Sokółce. W wydarzeniu brała udział również Wiesława Burnos, członek Zarządu Województwa Podlaskiego,  delegacja z Powiatu Sokólskiego: Piotr Rećko, Starosta Sokólski i Alicja Rysiejko, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Agnieszka Moździerska, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sokółce, Minutą ciszy uczcili pamięć o tych, którzy w tym roku odeszli. Następnie wspólnie odmówili modlitwę, po której przyszedł czas na życzenia.

Uczestnicząca w Wigilii Wiesława Burnos w imieniu swoim i zarządu Województwa Podlaskiego również życzyła wszystkiego najlepszego, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

To dzisiejsze spotkanie bez wątpienia jest radosną chwilą, dlatego też chciałabym podzielić się z wami światełkiem betlejemskim, które ze sobą przywiozłam – podkreśliła Wiesława Burnos, członek Zarządu Województwa Podlaskiego.

Barbara Sawicka podkreśliła, jest nam niezmiernie miło, iż Patronem Strategicznym tego wydarzenia jest Urząd Marszałkowi Województwa Podlaskiego. Tym samym życzyła wszystkim przede wszystkim szczęścia, oparcia w bliskich i zdrowia, które jest najważniejsze.

 

Dołącz do nas

Leave Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz