Zaproszenie

W imieniu Fundacji Kultury bez Barier serdecznie zapraszam  na pokaz filmu “Córka trenera” z audiodeskrypcją, pętlą indukcyjną  i napisami dla niesłyszących.
Bardzo proszę o przekazanie tego zaproszenia wszystkim, którzy mogą być nim zainteresowani.
10 sierpnia (sobota) o godzinie 14:00 – Kino Forum, Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5 – pokaz filmu “Córka trenera” z audiodeskrypcją, pętlą indukcyjną i napisami dla niesłyszących.

 

Bilety: wstęp wolny, obowiązują zapisy

 

Rezerwacja: mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org, tel/SMS: 793 996 475
UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji.

 

Opis filmu:  
Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza.

 

On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel. Pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi.

 

Wydarzenie na Facebooku:

 

Pokaz jest częścią projektu “Moduł D. Podlasie” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura – Interwencje 2019”.
Dołącz do nas

Leave Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz